BALLINA     RRETH NESH    DERGO SMS     PROGRAME     TOP LISTA     KONTAKTI
   
Kliko per te degjuar:
   
 
 
 
  Shfaqen video ku Boshkovski negocion për emrin

Në Youtube janë shfaqur disa video regjistrimeve, në të cilat ish ministri i Brendshëm Lube Boshkovski, me një bashkëbisedues i cili nuk e flet mirë gjuhën maqedonase, negociojnë për ndryshimin e emrit të Maqedonisë dhe për këtë qëllim merr para.
Në regjistrimet e mëposhtme që janë në gjuhën maqedonase, pretendohet se si ish ministri i Brendshëm, Lube Boshkovski i premton bashkëbiseduesit se kur të vijë në pushtet do të ndryshojë emrin.
...

>> lexo

   
   
 
LAJME
Shfaqen video ku Boshkovski negocion për emrin
"Bomba" do të prekë edhe funksionarët shqiptarë
Moti sot, kryesisht me diell
Zaevi sot në ora 14:00 e shpërthen ‘Bombën’ e radhës
Voto një këngë hit
Meda - Hej shok
Genta Ismajli - Anuloje
Sabri Fejzullahu - Goditje
Aferdita Demaku - Parfumi
Astrit Mulaj - Mos moj moter
Klikoni ketu per Rezultatin
Ju keni te drejte te votoni vetem njehere ne afat te caktuar!!!


 
SHOW BIZ
Tuna pranon 100 trëndafila për Shën Valentin
 
SPORT
Milani nuk e mposht as Empolin